Web Site Teknik Destek

Web site teknik destek hizmetleri, web tasarım hizmeti sonrasında çok çok önemlidir. Web site hizmetleri bana göre bir seferlik yapılan ve tamamlanan hizmetler değildir. Web tasarımı bir oldu bitti işi değil bir süreç işidir. Çünkü web sitesi dinamik bir yapıdır ve sitenizde her zaman değişiklikler meydana gelmektedir, bu süreçte her adımda destek almalısınız.

Web sitenizi yaptıktan sonra sizi sitenizle başbaşa bırakacak ve muhtemel problemlere müdahale etmeyecek vurdumduymaz fırsatçılara aldanmayın. Web sitenizi işin ehline yaptırın.

 • Ulaşılabilirlik
  Şimdi 365 gün 7/24 bana ulaşabilirsiniz falan filan gibi yalanlar uydurmayacağım. Telefon yoluyla pazar günü hariç haftanın 6 günü 9:00 – 17:00 saatleri arasında her konuda bana ulaşabilirsiniz. 7/24 mail atabilirsiniz.
 • Teknik Destek
  Yıllık ödenen az bir ücret karşılığı yıl boyunca sitenizde meydana gelebilecek sorunların çözümü için ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Hizmetlerin Takibi
  Domain, hosting, ssl, teknik destek vs. tüm hizmetlerinizin yıl sonu yenileme tarihlerine son 1 hafta kala mail ve telefon yoluyla size bildirim yapılır. Ayrıca siteniz monitor ile her 5 dakikada bir sürekli kontrol edilerek sitede meydana gelebilecek geçici yayın kesilmeleri takip edilmektedir.
 • Ek Çalışma
  Toplam tutarın tamamı ödenip site yayına açıldıktan sonra talep edilen değişiklik ve ek çalışmalar yapılması mümkün ise belirlenecek en kısa süre içinde ek ücret mukabilinde yapılır.
 • Ayrıcalıklar
  Tüm müşterilerime ikinci ve daha sonraki tüm hizmet alımlarında %10 extra indirim ayrıcalığı sunmaktayım.
 • Karşılıklı Sorumluluk
  İş sürecimizde müşteriden edindiğim hiçbir bilgi ve dökümanı gerekli olduğu takdirde sadece çözüm ortaklarımla paylaşmak dışında asla hiç kimse ile paylaşmam. Aynı şekilde müşteri de bu hususa dikkat etmelidir.